Marketing farmaceutyczny
229
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-229,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Marketing farmaceutyczny

Oferuję kompleksowe rozwiązania z zakresu marketingu i PR dla branży farmaceutycznej. Wspieram wprowadzane i obecne na rynku produkty farmaceutyczne. Prowadzę kampanie informacyjne oraz edukacyjne promujące markę lub konkretny produkt.

Jakie oferuję możliwości współpracy?

 

Projekty

Realizujemy projekty marketingowe i internetowe. Możemy współpracować przy tworzeniu bloga, strony www, portalu internetowego, mediów społecznościowych,  kampanii marketingowej lub przy wdrażaniu eventu zdrowotnego.

Kompleksowa obsługa PR i marketing

Współpracujemy z firmami farmaceutycznymi i placówkami medycznymi w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej. Wspólnie wyznaczamy cele, poznajemy możliwości i realizujemy założenia.

Szkolenia

Prowadzimy szereg szkoleń z zakresu marketingu farmaceutycznego, mediów społecznościowych, obsługi klienta jak i z zakresu bezpieczeństwa w sieci.


Wszystkie działania prowadzone są zgodnie z bieżącymi regulacjami prawnymi i etycznymi.