Marketing medyczny
219
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-219,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Marketing medyczny

Oferuję kompleksowe rozwiązania z zakresu marketingu i PR dla lekarzy oraz placówek medycznych. Wspieram zarówno gabinety lekarskie jak i kliniki medyczne z szeroką kadrą. Buduję pozytywny wizerunek lekarza jako specjalisty, dbam o zwiększenie liczby klientów/pacjentów. Oferuję rozwiązania z zakresu promocji określonych zabiegów, np. w przypadku medycyny estetycznej.

 

Jakie oferuję możliwości współpracy?

 

Projekty

Realizujemy projekty marketingowe i internetowe. Możemy współpracować przy tworzeniu bloga, strony www, portalu internetowego, mediów społecznościowych,  kampanii marketingowej lub przy wdrażaniu eventu zdrowotnego.

Kompleksowa obsługa PR i marketing

Współpracujemy z placówkami medycznymi w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej. Wspólnie wyznaczamy cele, poznajemy możliwości i realizujemy założenia.

Szkolenia

Prowadzimy szereg szkoleń z zakresu marketingu medycznego, mediów społecznościowych, obsługi klienta jak i z zakresu bezpieczeństwa w sieci.


Wszystkie działania prowadzone są zgodnie z bieżącymi regulacjami prawnymi i etycznymi.