Marketing prawniczy
210
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-210,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Marketing prawniczy

Potrzebujesz pomocy w rozwoju swojej kancelarii? Mój zespół to prawnicy z zamiłowaniem do marketingu. Dzięki doświadczeniu w pracy w kancelariach doskonale rozumiemy specyfikę marketingu prawniczego, wiemy jak realizować działania informacyjne i marketingowe aby były zgodne z kodeksem etyki i regulaminami wykonywania zawodów prawniczych.

 

Jakie oferuję możliwości współpracy?

 

Projekty

Realizujemy projekty marketingowe i internetowe. Możemy współpracować przy tworzeniu bloga, strony www, portalu internetowego, kampanii marketingowej lub przy wdrażaniu eventu prawniczego.

 

Obsługa kancelarii

Współpracujemy z kancelariami w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej. Wspólnie wyznaczamy cele, poznajemy możliwości i realizujemy założenia.

 

Szkolenia

Prowadzimy szereg szkoleń z zakresu marketingu prawniczego, mediów społecznościowych jak i z zakresu bezpieczeństwa w sieci.


Dowiedz się więcej na naszej stronie: Marketing Kancelarii


Wszystkie działania prowadzone są zgodnie z bieżącymi regulacjami prawnymi i etycznymi.