O mnie
119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-119,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Sławomir Wójcik

Cześć, jestem Sławek i zajmuję się marketingiem usług profesjonalnych. Prowadzę doradztwo marketingowe dla prawników, lekarzy oraz dla branży farmaceutycznej. Wspieram również organizacje pozarządowe zajmujące się ochroną zdrowia.

 

Pomagam w zdobywaniu nowych Klientów, zwiększeniu zasięgów, opracowywaniu kampanii regionalnych i ogólnopolskich, doradzam przy budowaniu marki, zarówno Twojej firmy jak i marki osobistej. Zapewniam kompleksową obsługę PR i marketingową.

 

Od jak dawna działam? W 2003 roku, niedługo po rozpoczęciu studiów prawniczych, otworzyłem własną agencję marketingową, w ramach której zrealizowałem ponad 500 stron internetowych i kampanii marketingowych dla klientów z Polski, Włoch, Szwecji, USA, a nawet z … Algierii. Od 2010 roku specjalizuję się z marketingu usług profesjonalnych.